Kompetencyjny Kwestionariusz Wiedzy i Postaw

Przed Tobą Kompetencyjny Kwestionariusz Wiedzy i Postaw przygotowany przez nas specjalnie z myślą o kandydatach do pracy, którzy dopiero ukończyli studia bądź jeszcze studiują, a chcą wzbogacić swoje CV dla pracodawcy. Kwestionariusz bada wiedzę i postawę w obszarze uniwersalnych kompetencji ważnych dla odniesienia sukcesu w pracy.

Kwestionariusz jest bezpłatny, a jego wykonanie może zająć Ci ok. 30 minut.

Mamy nadzieję, że wykonanie badania pomoże Ci w przekonaniu potencjalnego przyszłego pracodawcy do zatrudnienia właśnie Ciebie, oraz dostarczy Ci wskazówek, jak dalej rozwijać swoje kompetencje. 

Po wykonaniu badania otrzymasz:

  • Raport przedstawiający Twoje silne strony i obszary do rozwoju w odniesieniu do 10 kompetencji
  • Wskazówki, jak pracować nad swoimi obszarami do rozwoju
  • Krótki podsumowujący raport, który można załączyć do swojego CV lub portfolio
  • Certyfikat poświadczający udział w badaniu SHL

Koniecznie pochwal się swoimi rezultatami z przyszłemu pracodawcy!

Instrukcja do kwestionariusza

Na kolejnych stronach zobaczysz 69 pytań kwestionariusza. Każde z nich posiada trzy opcje odpowiedzi. Wybierz jedną odpowiedź, wskazującą, co zrobił(a)byś w opisanej sytuacji. Aby udzielone przez Ciebie odpowiedzi rzetelnie odzwierciedlały Twój poziom wiedzy i postawę, bardzo ważne jest udzielanie szczerych odpowiedzi w kwestionariuszu (jaki/a jestem, co naprawdę zrobiłbym/abym w danej sytuacji). Czas wypełnienia kwestionariusza nie jest limitowany.

Aby wypełnić kwestionariusz należy się zalogować
Wykonaj badanie >

 

Drogi Użytkowniku, z dniem 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, z tego względu informujemy, iż zbieramy następujące dane dotyczące użytkownika: adres IP oraz dane osobowe zbierane za pośrednictwem plików cookies i innych technologii umieszczanych przez witrynę na urządzeniu, z którego korzysta użytkownik do wyświetlenia zawartości witryny, w celu utrzymania sesji w niniejszej witrynie internetowej, zapewnienia bezpieczeństwa. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest realizacja umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną. Zebrane od użytkownika dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na zlecenie administratora, np. dostawcom usług hostingowych, innym podwykonawcom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania lub inne organy o ile wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Szczegółowe informacje dotyczące stosowanych w witrynie plików cookies ich funkcji, okresów przechowywania znajdziesz w dokumencie polityki prywatności. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Możesz także zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych oraz wnieść skargę do organu nadzorczego. Polityki prywatności