Pracownicy o wysokim potencjale (high-potential, "HiPo"), to przyszli liderzy Twojej organizacji. Tacy pracownicy są warci dwa razy tyle co pozostali.

Zidentyfikowanie w organizacjach pracowników HiPo pozwala firmom skoncentrować swoje zasoby i aktywności rozwojowe na tej właśnie grupie osób.

Czy wiesz, którzy z Twoich pracowników uzyskujących najlepsze wyniki posiadają potencjał, by objąć stanowiska menedżerskie w przyszłości?
Czy wiesz jak wypadają Twoi pracownicy HiPo na tle pracowników z innych firm?

Rozwiązanie HiPo

  • Zidentyfikuje pracowników o wysokim potencjale na wszystkich poziomach Twojej organizacji
  • Przyczyni się do stworzenia silnej puli talentów poprzez wartościowe programy rozwojowe
  • Zwiększy prawdopodobieństwo sukcesu pracownika awansowanego na wyższe stanowisko
  • Zwiększy zaangażowania i retencję pracowników o wysokim potencjale
  • Da możliwość podwojenia przychodu i zysku dzięki pracy silnych liderów.

Case Studies

Zapoznaj się z darmowym eBookiem na temat identyfikacji pracowników o wysokim potencjale: E-book HiPo

Zapoznaj się z broszurą informacyjną na temat podejścia SHL do identyfikacji pracowników z wysokim potencjałem (ang. HiPo): Broszura HiPo

Drogi Użytkowniku, z dniem 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, z tego względu informujemy, iż zbieramy następujące dane dotyczące użytkownika: adres IP oraz dane osobowe zbierane za pośrednictwem plików cookies i innych technologii umieszczanych przez witrynę na urządzeniu, z którego korzysta użytkownik do wyświetlenia zawartości witryny, w celu utrzymania sesji w niniejszej witrynie internetowej, zapewnienia bezpieczeństwa. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest realizacja umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną. Zebrane od użytkownika dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na zlecenie administratora, np. dostawcom usług hostingowych, innym podwykonawcom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania lub inne organy o ile wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Szczegółowe informacje dotyczące stosowanych w witrynie plików cookies ich funkcji, okresów przechowywania znajdziesz w dokumencie polityki prywatności. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Możesz także zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych oraz wnieść skargę do organu nadzorczego. Polityki prywatności