Jedna Firma z niezrównanym wglądem w Talent.

SHL to CEB


 

Firma SHL oraz CEB połączyły się tworząc jedną firmę z niezrównanym wglądem w Talent!

CEB jest liderem rynku usług doradczych. Dostarcza menedżerom i zespołom wgląd w to, jak funkcjonują organizacje odnoszące największe sukcesy, proponując rozwiązania umożliwiające przeprowadzenie procesu zmiany. Zapraszamy do zapoznania się również z globalną stroną CEB: https://www.cebglobal.com/ 

Czy SHL i CEB to teraz jedna firma?

Jakie niesie to korzyści dla klientów?

Czy zmieni się nazwa i marka SHL?

Jak połączenie firm CEB oraz SHL wpłynie na rynek rozwiązań nakierowanych na pomiar talentów i zarządzanie nimi?

Czy zmienią się opiekunowie klienta lub sposób kontaktu z nimi?

Czy dane kontaktowe do obsługi klienta ulegną zmianie?

Czy zmiana będzie miała jakikolwiek wpływ na system technologiczny?

Czy połączenie CEB i SHL będzie miało jakikolwiek wpływ na sprzedaż, wsparcie lub obsługę aktualnych klientów?

Czy połączenie obu firm wpłynie na umowy dotychczasowych klientów?

 


Czy SHL i CEB to teraz jedna firma?

Tak. SHL jest teraz częścią grupy CEB, lidera rynku usług doradczych. Dotychczasowe rozwiązania SHL otrzymały nową nazwę: SHL Talent Measurement Solutions i stały się istotną częścią CEB Integrated Talent Management Services. Razem oferujemy organizacjom kompletny zestaw rozwiązań do selekcji, wdrożenia, rozwijania i motywowania talentów, które zakorzenione są w najlepszych doświadczeniach i badaniach analitycznych.

 

Jakie niesie to korzyści dla klientów?

Dodanie rozwiązań oferowanych przez SHL do istniejącego już portfolio CEB oznacza dla naszych klientów otrzymanie jednego dostawcy oferującego skuteczne rozwiązania do zarządzania talentami. Dzięki naszej unikalnej kombinacji najlepszych doświadczeń i metodzie zaawansowanej oceny oraz analizy pomagamy zarządom rozwijać biznes dzięki wykorzystaniu wartości i potencjału ludzi.

 

Czy zmieni się nazwa i marka SHL?

Od teraz jesteśmy jedną firmą: CEB.  Gama usług SHL, która zostanie nazwana teraz SHL Talent Measurement Solutions otrzyma nowy wygląd i styl CEB. Będą stanowić one ważną część CEB Integrated Talent Management Services. Klienci SHL Talent Measurement Solutions nadal będą doświadczać wysokiej jakości usług oraz innowacyjności odpowiadających ich oczekiwaniom. Teraz odbywać się to będzie w jeszcze szerszym zakresie.

 

Jak połączenie firm CEB oraz SHL wpłynie na rynek  rozwiązań nakierowanych na pomiar talentów i zarządzanie nimi?

Poprzez połączenie dwóch uzupełniających się firm CEB i SHL, dostarczamy Państwu światowe rozwiązania dotyczące pomiaru potencjału oraz zarządzania talentami. Łączymy dostęp do bogatych najlepszych praktyk , wiedzy oraz informacji CEB z rozwiązaniami SHL: narzędziami, analizami oraz platformą technologiczną.

Razem tworzymy firmę zdolną pomagać klientom optymalizować ich procesy, redukować ryzyko oraz osiągać wzrost przychodów.

 

Czy zmienią się opiekunowie klienta lub sposób kontaktu z nimi?

Nie. W najbliższym czasie nie zmienią się ani opiekunowie klienta ani forma kontaktu z firmą.

 

Czy dane kontaktowe do obsługi klienta ulegną zmianie?

Nie. Klienci będą mogli używać tych samych danych kontaktowych, co dotychczas.

 

Czy zmiana będzie miała jakikolwiek wpływ na system technologiczny?

Kontynuujemy inwestycje technologiczne, które usprawnią nasze usługi. Jednak Klienci w bliskiej perspektywie czasu nie spotkają się z żadnymi zmianami systemu.

 

Czy połączenie CEB i SHL będzie miało jakikolwiek wpływ na sprzedaż, wsparcie lub obsługę aktualnych klientów?

W zakresie obsługi klienta, realizacji usług oraz w działaniach sprzedażowych wszystkie procesy pozostają bez zmian.

 

Czy połączenie obu firm wpłynie na umowy dotychczasowych klientów?

Nie. Wszystkie istniejące umowy w krótkoterminowej perspektywie pozostają bez zmian

 

Drogi Użytkowniku, z dniem 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, z tego względu informujemy, iż zbieramy następujące dane dotyczące użytkownika: adres IP oraz dane osobowe zbierane za pośrednictwem plików cookies i innych technologii umieszczanych przez witrynę na urządzeniu, z którego korzysta użytkownik do wyświetlenia zawartości witryny, w celu utrzymania sesji w niniejszej witrynie internetowej, zapewnienia bezpieczeństwa. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest realizacja umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną. Zebrane od użytkownika dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na zlecenie administratora, np. dostawcom usług hostingowych, innym podwykonawcom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania lub inne organy o ile wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Szczegółowe informacje dotyczące stosowanych w witrynie plików cookies ich funkcji, okresów przechowywania znajdziesz w dokumencie polityki prywatności. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Możesz także zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych oraz wnieść skargę do organu nadzorczego. Polityki prywatności