Kim jesteśmy?

Firma CEB (The Corporate Executive Board) jest amerykańską firmą doradczą, która od ponad 30 lat śledzi i analizuje najlepsze praktyki organizacji odnoszących sukcesy na rynku, a następnie przekłada je na rozwiązania i usługi dla swoich klientów. CEB współpracuje z ponad 6 000 firm w 60 krajach, które stanowią 88% firm na liście Fortune 500.

W 2013 roku globalnie firma SHL stała się częścią grupy CEB. Dotychczasowe rozwiązania SHL otrzymały nową nazwę "CEB's SHL Talent Measurement Solutions" i obecnie stanowią kluczowy element zintegrowanych usług CEB w obszarze zarządzania talentami (ang. Integrated Talent Management Services).

Wspólnie oferujemy naszym Klientom kompletny zestaw rozwiązań wspierających selekcję, wdrażanie, rozwijanie i motywowanie talentów. Rozwiązania te oparte są na najlepszych narzędziach i badaniach analitycznych prowadzonych wspólnie z naszymi Klientami. 

CEB na świecie:

CEB na świecie

Drogi Użytkowniku, z dniem 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, z tego względu informujemy, iż zbieramy następujące dane dotyczące użytkownika: adres IP oraz dane osobowe zbierane za pośrednictwem plików cookies i innych technologii umieszczanych przez witrynę na urządzeniu, z którego korzysta użytkownik do wyświetlenia zawartości witryny, w celu utrzymania sesji w niniejszej witrynie internetowej, zapewnienia bezpieczeństwa. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest realizacja umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną. Zebrane od użytkownika dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na zlecenie administratora, np. dostawcom usług hostingowych, innym podwykonawcom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania lub inne organy o ile wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Szczegółowe informacje dotyczące stosowanych w witrynie plików cookies ich funkcji, okresów przechowywania znajdziesz w dokumencie polityki prywatności. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Możesz także zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych oraz wnieść skargę do organu nadzorczego. Polityki prywatności