Kim jesteśmy?

SHL to ponad 40-letnia, globalna firma z tradycjami. Za marką SHL stoi jakość i rzetelność naszych rozwiązań, zaangażowany zespół oraz perfekcyjna obsługa klienta. Wszystkie nasze rozwiązania i usługi oparte są na dokładnych badaniach i narzędziach udoskonalanych przez lata. Na rynku polskim jesteśmy obecni od ponad 25 lat, dzięki czemu globalne rozwiązania jesteśmy w stanie dostarczać z lokalną elastycznością.

SHL to globalny lider w dziedzinie oceny i rozwoju pracowników za pomocą innowacyjnych narzędzi i technologii. Dzięki ich zastosowaniu pomagamy naszym klientom uzyskać szeroki wgląd w ludzi i pokazujemy, jak ten wgląd wykorzystać do poprawy wyników biznesowych. Dzięki danym zbieranym przez ostatnie 40 lat na temat pracowników, ich kompetencji i potencjału, wiemy, co wpływa na lepszą efektywność ich pracy, skuteczniejsze zarządzanie ludźmi i trafniejsze decyzje rekrutacyjne.

SHL na świecie:

SHL na świecie

Drogi Użytkowniku, z dniem 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, z tego względu informujemy, iż zbieramy następujące dane dotyczące użytkownika: adres IP oraz dane osobowe zbierane za pośrednictwem plików cookies i innych technologii umieszczanych przez witrynę na urządzeniu, z którego korzysta użytkownik do wyświetlenia zawartości witryny, w celu utrzymania sesji w niniejszej witrynie internetowej, zapewnienia bezpieczeństwa. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest realizacja umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną. Zebrane od użytkownika dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na zlecenie administratora, np. dostawcom usług hostingowych, innym podwykonawcom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania lub inne organy o ile wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Szczegółowe informacje dotyczące stosowanych w witrynie plików cookies ich funkcji, okresów przechowywania znajdziesz w dokumencie polityki prywatności. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Możesz także zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych oraz wnieść skargę do organu nadzorczego. Polityki prywatności