Szkolenia miękkie

Szkolenia te mają charakter warsztatowy i koncentrują się na rozwoju konkretnych kompetencji. Kompetencje te wywodzą się z popularnego uniwersalnego modelu SHL Talent Measurement, tzw. Uniwersalnego Modelu Kompetencji UCF. Zazwyczaj stanowią one element ścieżki rozwojowej danej osoby czy zespołu i są wpisane w indywidualne plany rozwojowe.

Szkolenia miękkie pomogą Ci:

  • Połączyć indywidualne podejście do rozwoju Twoich pracowników z rozwiązaniami systemowymi w zakresie rozwoju w organizacji
  • Rozwinąć wiedzę, umiejętności i postawę poszczególnych pracowników i całych zespołów
  • Podnieść produktywność i zaangażowanie Twoich ludzi
  • Dostosować rozwój pracowników do strategii i wymagań Twojego biznesu
  • Realizować indywidualne plany rozwojowe pracowników, które powstały jako rezultat obiektywnej oceny kompetencji (np. metodą Asessment Centre)

    Oferujemy szkolenia "szyte na miarę" - jeśli są Państwo zainteresowani szczegółową ofertą zapraszamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . 

Drogi Użytkowniku, z dniem 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, z tego względu informujemy, iż zbieramy następujące dane dotyczące użytkownika: adres IP oraz dane osobowe zbierane za pośrednictwem plików cookies i innych technologii umieszczanych przez witrynę na urządzeniu, z którego korzysta użytkownik do wyświetlenia zawartości witryny, w celu utrzymania sesji w niniejszej witrynie internetowej, zapewnienia bezpieczeństwa. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest realizacja umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną. Zebrane od użytkownika dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na zlecenie administratora, np. dostawcom usług hostingowych, innym podwykonawcom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania lub inne organy o ile wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Szczegółowe informacje dotyczące stosowanych w witrynie plików cookies ich funkcji, okresów przechowywania znajdziesz w dokumencie polityki prywatności. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Możesz także zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych oraz wnieść skargę do organu nadzorczego. Polityki prywatności