Modele Kompetencji

Pomagamy naszym Klientom definiować wymagania i kompetencje, które mają największy wpływ na ich sukces. Tworzymy modele kompetencji dokładnie opisujące zachowania, umiejętności, zdolności, motywację i osobowość na wielu szczeblach organizacji z uwzględnieniem środowiska biznesowego. Mapujemy kompetencje funkcjonujące w firmie z Uniwersalnym Modelem Kompetencji UCF, który jest szeroko wykorzystywany w różnych projektach oceny.

Zalety modeli kompetencyjnych SHL to:

  • odzwierciedlają one rzeczywistość biznesową, w której funkcjonuje dana organizacja
  • są powiązane z kluczowymi wartościami i strategią firmy
  • są przejrzyste i proste do zastosowania w różnych procesach (np. rekrutacji, rozwoju

Jeśli są Państwo zainteresowani zdefiniowaniem Modelu Kompetencji we własnej organizacji lub potrzebują więcej informacji o Uniwersalnym Modelem Kompetencji UCF zapraszamy do kontaktu z zespołem naszych konsultantów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - chętnie odpowiemy na Państwa pytania. 

Drogi Użytkowniku, z dniem 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, z tego względu informujemy, iż zbieramy następujące dane dotyczące użytkownika: adres IP oraz dane osobowe zbierane za pośrednictwem plików cookies i innych technologii umieszczanych przez witrynę na urządzeniu, z którego korzysta użytkownik do wyświetlenia zawartości witryny, w celu utrzymania sesji w niniejszej witrynie internetowej, zapewnienia bezpieczeństwa. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest realizacja umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną. Zebrane od użytkownika dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na zlecenie administratora, np. dostawcom usług hostingowych, innym podwykonawcom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania lub inne organy o ile wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Szczegółowe informacje dotyczące stosowanych w witrynie plików cookies ich funkcji, okresów przechowywania znajdziesz w dokumencie polityki prywatności. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Możesz także zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych oraz wnieść skargę do organu nadzorczego. Polityki prywatności