Centrum Oceny lub Rozwoju (AC/DC)

To wieloczynnikowa metoda oceny kompetencji i potencjału. Ze względu na swą wysoką trafność stanowi ona cenne źródło informacji o pracownikach i kandydatach do pracy. W proces zaangażowanych jest wielu asesorów, którzy wykorzystują podczas AC/DC wiele narzędzi. Proces oceny jest obiektywny, a jego rezultaty dają zarówno uczestnikom, jak i ich przełożonym, cenny wgląd w mocne i słabsze strony uczestników pod kątem dopasowania do wyzwań związanych z danym stanowiskiem.

Zalety Centrum Oceny i Rozwoju w ujęciu SHL:

  • Centra oceny i rozwoju prowadzone przez nas spełniają międzynarodowe standardy i wytyczne
  • Asesorzy z doświadczeniem pracy projektowej w środowisku biznesowym (różne branże)
  • Narzędzia oceny stosowane podczas AC/DC (symulacje, testy, kwestionariusze) są umieszczone w kontekście biznesowym
  • Ekspercką wiedzę z psychologii przekładamy na język zrozumiały dla biznesu
  • Dopasowujemy trudność zadań do zakresu badanych kompetencji oraz poziomów stanowisk (strategiczne, taktyczne, operacyjne)
  • Korzystamy z trafnych i rzetelnych metod psychometrycznych zwiększających wiarygodność wyników oceny

Dzięki wykorzystaniu Centrum Oceny i Rozwoju ludzie są lepiej dopasowani do stanowiska i organizacji pod kątem konkretnych kompetencji. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji sesji AC oraz DC dla firm zarówno globalnych jak i lokalnych. Zapraszamy Państwa do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - chętnie opowiemy o naszych doświadczeniach i pomożemy sprostać Państwa wyzwaniom. 

Drogi Użytkowniku, z dniem 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, z tego względu informujemy, iż zbieramy następujące dane dotyczące użytkownika: adres IP oraz dane osobowe zbierane za pośrednictwem plików cookies i innych technologii umieszczanych przez witrynę na urządzeniu, z którego korzysta użytkownik do wyświetlenia zawartości witryny, w celu utrzymania sesji w niniejszej witrynie internetowej, zapewnienia bezpieczeństwa. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest realizacja umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną. Zebrane od użytkownika dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na zlecenie administratora, np. dostawcom usług hostingowych, innym podwykonawcom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania lub inne organy o ile wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Szczegółowe informacje dotyczące stosowanych w witrynie plików cookies ich funkcji, okresów przechowywania znajdziesz w dokumencie polityki prywatności. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Możesz także zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych oraz wnieść skargę do organu nadzorczego. Polityki prywatności