Ocena 360 stopni

Rozwiązania SHL dają dokładny wgląd w kompetencje i potencjał pracowników. Często wgląd ten bazuje na informacjach pochodzących z wielu źródeł, uzyskanych na podstawie analiz z wielu procesów oceny. Ocena 360 stopni to metoda wielowymiarowa, angażująca najbliższych współpracowników i klientów osoby ocenianej.

Zalety oceny 360 stopni:

  • Kompleksowa ocena kompetencji z perspektywy wielu osób jednocześnie
  • Proces przeprowadzany jest online w oparciu o naszą platformę internetową dostępną dla uczestników przez całą dobę
  • Istnieje możliwość przeprowadzania procesu oceny w wielu językach
  • Raport daje możliwość porównywania ocen dokonywanych przez różne grupy pracowników (np. przełożeni, podwładni, współpracownicy)
  • Informacje w raporcie podsumowują silne i słabe strony osoby ocenianej oraz pomagają stworzyć plan rozwojowy

Jeśli są Państwo zainteresowanie Oceną 360 stopni zapraszamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - z chęcią odpowiemy na Państwa pytania. 

 

 

Drogi Użytkowniku, z dniem 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, z tego względu informujemy, iż zbieramy następujące dane dotyczące użytkownika: adres IP oraz dane osobowe zbierane za pośrednictwem plików cookies i innych technologii umieszczanych przez witrynę na urządzeniu, z którego korzysta użytkownik do wyświetlenia zawartości witryny, w celu utrzymania sesji w niniejszej witrynie internetowej, zapewnienia bezpieczeństwa. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest realizacja umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną. Zebrane od użytkownika dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na zlecenie administratora, np. dostawcom usług hostingowych, innym podwykonawcom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania lub inne organy o ile wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Szczegółowe informacje dotyczące stosowanych w witrynie plików cookies ich funkcji, okresów przechowywania znajdziesz w dokumencie polityki prywatności. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Możesz także zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych oraz wnieść skargę do organu nadzorczego. Polityki prywatności