Rozwiązania SHL dostarczają wysokiej jakości danych o pracownikach

Klienci zwracają się do nas gdy potrzebują wsparcia w obszarze zarządzania talentami. Nasz globalny zespół ekspertów HR, psychologów organizacji i zarządzania i specjalistów ds. systemów oceny online dostarcza rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby Klientów na całym świecie. Dzięki nim organizacje uzyskują cenne informacje na temat kompetencji i potencjału swoich pracowników i kandydatów do pracy. Nasze rozwiązania to gwarancja wysokiej jakości i pewności, że wpłyną one na lepsze wyniki biznesowe.

Doradztwo na światowym poziomie

Dostarczamy rozwiązania idealnie dopasowane do Twoich wymagań dzięki wsparciu doświadczonych konsultantów na całym świecie. Oferujemy w pełni zintegrowane rozwiązania, od ustalenia modelu kompetencji i analizy stanowisk, po wsparcie coachingowe oraz projektowanie procesów selekcji i rekrutacji.

Korzyści dla biznesu

  • Klienci otrzymują jasne i zrozumiałe informacje, jakich potrzebują do podjęcia decyzji biznesowych
  • Pracownicy są lepiej dopasowani do stanowisk i organizacji
  • Menedżerowie rozwijają swoje zespoły w oparciu o obiektywne informacje na temat ich potencjału
  • Ludzie mają większą samoświadomość i motywację do rozwoju
  • Firma wzmacnia swój wizerunek dobrego pracodawcy na rynku

Usługi doradcze:

Modele kompetencji

Centrum oceny i rozwoju

Ocena 360 stopni

Coaching

 

Drogi Użytkowniku, z dniem 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, z tego względu informujemy, iż zbieramy następujące dane dotyczące użytkownika: adres IP oraz dane osobowe zbierane za pośrednictwem plików cookies i innych technologii umieszczanych przez witrynę na urządzeniu, z którego korzysta użytkownik do wyświetlenia zawartości witryny, w celu utrzymania sesji w niniejszej witrynie internetowej, zapewnienia bezpieczeństwa. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest realizacja umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną. Zebrane od użytkownika dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na zlecenie administratora, np. dostawcom usług hostingowych, innym podwykonawcom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania lub inne organy o ile wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Szczegółowe informacje dotyczące stosowanych w witrynie plików cookies ich funkcji, okresów przechowywania znajdziesz w dokumencie polityki prywatności. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Możesz także zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych oraz wnieść skargę do organu nadzorczego. Polityki prywatności