SHL Polska wspiera 19. Piknik Naukowy w ramach CEB Global Impact Day:

W tym roku Global Impact Day w Polsce odbył się 8 maja 2015 roku. Tego dnia jako wolontariusze zaangażowaliśmy się w pomoc przy 19. Pikniku Naukowym organizowanym przez Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik na Stadionie Narodowym w Warszawie. Piknik jest największą w Europie imprezą plenerową o charakterze naukowym, którego celem jest upowszechnienie wiedzy z różnych dyscyplin naukowych przez prezentowanie ciekawych eksperymentów i doświadczeń.

Wydarzenie:

Jako wolontariusze zaangażowaliśmy się w pracę w laboratorium naukowym, gdzie pomagaliśmy organizatorom Pikniku w przygotowaniu eksponatów, których częścią były świecące w ciemności bakterie i glony! Następnie posłużyły one do przygotowania ekspozycji w „strefie chill-out” Pikniku. 

Cieszymy się, że mogliśmy swoją pracę wesprzeć Piknik Naukowy, który rok do roku odwiedza około 100 tysięcy gości.

I oczywiście czekamy na kolejną odsłonę Global Impact Week!

#CEBGivesBack

Zdjęcia:

CEB Global Impact Week 2015

CEB Global Impact Week 2015

CEB Global Impact Week 2015

CEB Global Impact Week 2015

CEB Global Impact Week 2015

 

Drogi Użytkowniku, z dniem 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, z tego względu informujemy, iż zbieramy następujące dane dotyczące użytkownika: adres IP oraz dane osobowe zbierane za pośrednictwem plików cookies i innych technologii umieszczanych przez witrynę na urządzeniu, z którego korzysta użytkownik do wyświetlenia zawartości witryny, w celu utrzymania sesji w niniejszej witrynie internetowej, zapewnienia bezpieczeństwa. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest realizacja umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną. Zebrane od użytkownika dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na zlecenie administratora, np. dostawcom usług hostingowych, innym podwykonawcom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania lub inne organy o ile wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Szczegółowe informacje dotyczące stosowanych w witrynie plików cookies ich funkcji, okresów przechowywania znajdziesz w dokumencie polityki prywatności. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Możesz także zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych oraz wnieść skargę do organu nadzorczego. Polityki prywatności